Skip to content
Saç Ürünleri Koleksiyonları

Saç Ürünleri Koleksiyonları

Saçlarınız ne istiyor olursa olsun, koleksiyonlarımız saçlarınızın da sizin kadar muhteşem görünmesini sağlayabilir.

Saç bakımını keşfedin
( 14 ÜRÜN YELPAZESİNİ GÖRÜN )


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

 

Tüm ürün yelpazeleri kategorisi Elidor Türkiye bünyesinde özel olarak geliştirilerek, saç bakımı konusunda hassas olan bireylerin hizmetine sunuluyor. Saç bakım ürünleri arasında; şampuanlar, saç kremleri, saç spreyleri ve saç parfümleri yer alıyor. Saç derisini; yağlardan ve kirlerden arındırarak temizleyen şampuan seçenekleri saçları derinlemesine temizleyerek aynı zamanda bakım da yapıyor. Her saç tipi için özel olarak geliştirilen saç ürünleri, doğal içerikli formülleri sayesinde bireylerin beklentilerini karşılıyor.

Koyu renkli saçlar için özel olarak geliştirilen; şampuan, saç kremi ve saç parfümü serisi, saçın nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. Serinin şampuanı, melanin içeren formülü sayesinde koyu renk saçlara ışıltı ve parlaklık kazandırırken, saç kremi ise saçların matlaşmasını önlüyor. Seriye ait saç parfümü de saçların güzel kokmasına yardımcı oluyor. NutriShine teknolojisi ile geliştirilen şampuan, saç tellerini güçlendirirken saç kremi, saçların daha kolay taranmasına yardımcı oluyor. Saç parfümü ise her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Elidor 7/24 şekillendirici bakım kremi, saçları düzleştirmeyi kolaylaştıran özel formülü sayesinde ipeksi ve canlı saçlara sahip olmayı mümkün kılıyor.

Argan ve Babassu yağları içeren şampuan; kuru ve sert saçları dipten uca besleyerek yumuşaklığını geri kazandırıyor. Saç kremi ve Express saç bakım spreyi ile birlikte kullanıldığında gözle görülür bir etki oluşturan şampuan serisi, saçları ağırlaştırmıyor. Expres saç bakım spreyi, saç diplerine değdirilmeden nemli ya da kuru saçlara uygulanabiliyor. Limon ve yeşil çay özleri ile zenginleştirilen ve saçlarda detox ferahlığı oluşturan şampuan serisi, saçların hacmini geri kazanmasına yardımcı oluyor. Kakao ve Shea yağı içerikli şampuan serisi, kolayca elektriklenen ve cansızlaşan saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Serinin saç kremi ise şampuan sonrasında uygulanıp iyice durulandığında, saçların kabarmasını önlüyor.