Skip to content
Dünyanin Her Yeri̇nde Kizlarimiz İçi̇n Yeni̇ Olasiliklar Yaratiyoruz

DÜNYANIN HER YERİNDE KIZLARIMIZ İÇİN YENİ OLASILIKLAR YARATIYORUZ.

HEY, MERHABA

Elidor ile ilgili hedeflerimiz ve hayallerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmeye hazır mısınız? O halde doğru yerdesiniz.

Elidor'da, hepimiz ileriye doğru olumlu adımlar atmaya odaklanıyoruz. Bakım bizim için saçın ötesinde bir konu. Biz, kızlarımız, ürünlerimiz ve gezegenimiz için gerçek bir etki yaratmak için buradayız.

KIZLARIMIZ

KIZ KARDEŞLERİMİZE SESLENİŞ

Kızlar, asla kendilerini geride tutmamalı. İşte bu yüzden onların hayallerini keşfetmek üzere kardeşlik duygusunu destekliyoruz. Bir saç dokunuşunu, bir hayali, bir tutkuyu birlikte ele alıyoruz.

2030'a kadar 150 milyondan fazla kızımıza potansiyellerini ortaya çıkarmaları için yardımcı olmak istiyoruz. Kızların daha büyük hayaller kurmalarına yardımcı olacak, onları destekleyerek ilham verecek, kendi güçlerinin farkına varmalarını sağlayacak, daha fazlasını keşfetmeleri için onlara güven verecek ve gelecekleri için yeni olasılıklar yaratacak programlar oluşturmak için toplumsal cinsiyet uzmanları ve STK'larla iş birliği yapıyoruz.

Shout out to our sisters!

Büyük Düşün

Bizim misyonumuz, kızlarımızın ufuklarını genişletmelerine ve daha yükseği hedeflemelerine/yıldızlara ulaşmalarına yardımcı olmak, çünkü kızlarımızın hayalleri geri plana atılamayacak kadar değerli. Bugüne kadar dünya çapında yüz binlerce gence destek verdik.

Kızlarımız hayallerinin peşinden koşabilsinler diye beceri geliştirme eğitimine ücretsiz erişim sağlıyoruz.

Elidor, kızlara hayallerini gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları mesleki ve sosyal becerileri kazandırmak için Udemy ile iş birliği kurdu. Şimdiye kadar 70.000'in üzerinde genç kızımıza ulaştık ve daha da fazla kişiye ulaşmak üzere çalışıyoruz. Bize katılmak ve hayalinize bir adım daha yaklaşıp potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ücretsiz online eğitime erişmek için buraya tıklayın. https://kendiyolumuzda.com/udemy/kod-bitis

Işıklar, kamera, kayıt

Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılığı tüm Elidor üretim süreçlerinin merkezine yerleştirmeye kararlıyız. Reklam prodüksiyonlarımız boyunca, süreçte en az bir kadın yönetmenimizin bulunmasını sağlıyor ve farklı gruplardan insanların fikir ve görüşlerini de sürece dahil ediyoruz.

Cinsiyet, cinsel yönelim, etnik köken, kimlik ve yaştan bağımsız olarak kamera önünde ve arkasındaki tüm insanların parlamak için eşit fırsatlara sahip olmalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Daha fazla Unilever girişimine göz atın: 

www.unstereotypealliance.org/en

Kardeşlik Gücüyle Parılda

Elidor, iş süreçlerimizin her noktasında kadınları ve kızları destekleyen daha büyük bir şirket olan Unilever'in bir parçası. Dünya çapında yönetici pozisyonlarımızda cinsiyet dengesi 50/50. Bu büyük bir başarı.

ÜRÜNLERİMİZ

HER OLASILIK İÇİN SAÇ BAKIMI

Her kız, her olasılığa hazır harika saçları hak eder.

Bu nedenle ürünlerimiz, her saç rengi, boyu ve dokusuna yönelik ihtiyaçlara cevap verir. Hayvanlar üzerinde asla test uygulanmaması kızlarımız kadar bizim için de önemli; bu nedenle PETA onaylı Elidor, dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde herhangi bir test yapmaz.

Shout out to our sisters!

Kız kardeşlerimize kulak veriyoruz

Kardeşlik ruhu her koşulda bizimle olan önceliklerimizden biri. Bu nedenle, kızlarımızın bireysel saç bakım ihtiyaçları daima işimizin merkezinde yer alıyor. Kızlarımız, yeni ürünler yaratmamız, her türden bukleli ve kıvırcık saça uygun formüller geliştirmemiz ve ister açık ister örtülü olsun, saçlara hak ettiği parlaklığı vermemiz için bize ilham vermeye devam ediyorlar. 

Sıkı Destekçiler

Önem verdiğimiz her şey bizim için birer amaca dönüşür. Asla hayvanlar üzerinde test yapmayacağız. Helal Sertifikasyonlara önem veriyoruz ve içerik şeffaflığını destekliyoruz. 

Herkes için saç bakımı

Ürün yelpazemizde, her kızın ihtiyaçlarına yönelik büyük ve küçük şişelerle birlikte daha uygun fiyatlı tek kullanımlık poşetler bulunuyor. İhtiyaçları veya bütçeleri ne olursa olsun her kızın ürünlerimize erişmesi gerektiğine inanıyoruz.

Hayvanları önemsiyoruz

Elidor, tüm dünyada PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) onayına sahiptir ve hayvanlar üzerinde test yapmaz. Daha fazla bilgi için: https://www.elidor.com.tr/elidor-peta-onayli.html

İyi hissettirecek kokular

Yerel topluluklara fayda sağlarken gezegenimizin değerli kaynaklarının sürdürülebilir kullanımını ve genetik kaynaklara erişimi sağlayan Uluslararası Koku Birliği (IFRA) ilkelerine uygun olarak oluşturulmuştur.

İçerik Şeffaflığı

Saçlar bizim için önemli, bu yüzden ürünlerimizin içeriğine daha fazla özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz dünyanın hiç bir yerinde hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmektedir.

Biz Elidor'da içerik şeffaflığına inanıyoruz, bu nedenle Elidor web sitesini ziyaret ederek ürün içeriklerimize ilişkin daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gezegenimiz

Dünya Bizim

Ama burada bitmiyor. Karbon negatif ve iklim pozitif hedefiyle çalışıyoruz.

Gelecekteki kız kardeşlerimiz için gezegeni koruma görevini üstleniyoruz. Çevresel etkimizi azaltmaya dönük en iyi uygulamaları geliştirmek ve iyileştirmek için Unilever'in İş Güvenliği ve Çevre Güvence Merkezi (SEAC) ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Shout out to our sisters!
 

Her su damlası önemli

Su kalitesinin saç bakım ürünlerinin işleyişini etkileyebileceğini biliyor muydunuz? Ama endişelenmenize gerek yok çünkü Elidor her zaman yanınızda.

Besleyicilik söz konusu olduğunda, durulama gerektirmeyen kolay tarama sağlayan saç kremlerimiz var.

Bilim insanlarımız, hiç su kullanmadan saçı temizleyen ve canlandıran ürünler yaratmak için yoğun şekilde çalışıyorlar.

Tek Kullanımlık Poşetlerin Geri Dönüşümü

Unilever, tek kullanımlık atık poşetlerden plastiği geri kazanmak ve yeniden kullanmak için CreaSolv® adlı yeni bir plastik geri dönüşüm teknolojisi üzerinde çalışıyor. 

İklim pozitif

Yenilenebilir enerji kaynakları, azaltılmış su kullanımı ve katı atık sahalarına sıfır tehlikeli atık bırakma ilkeleriyle çevreyi korumaya tam anlamıyla özen gösteriyoruz. İçeriklerimizin tedarikinden ürünlerimizin nasıl kullanıldığına ve bertaraf edildiğine kadar tüm tedarik zincirimizde ürünlerimizin çevresel ayak izini yarıya indirmek için çaba gösteriyoruz.

Yenileyici doğa:

Gelecekteki kız kardeşlerimiz için çevreyi yenilemeye devam edebilmek için, kendimizi sürdürülebilir ve etik olarak elde edilmiş ürünler üretmeye adadık.