Skip to content
Anında Onarıcı Bakım Ürünleri

Anında Onarıcı Bakım Ürünleri

Koşuşturma ve maceralar saçlarımıza zarar verebilir. Neyse ki saçlarımızı eski haline getirmek o kadar da zor değil.

 

Anında Onarıcı Bakım: Tüm Ürünler, geliştirilmiş içerikleri sayesinde saçlarınızı ilk yıkamadan itibaren onarıyor. Çeşitli işlemlerle yıpranan ve kırılan saçlarınızı birkaç yıkamayla eski hâline getiren Anında Onarıcı Bakım koleksiyonu, temiz ve ferah kokularıyla da öne çıkıyor. Tüm ürünlerin bir arada kullanılmasıyla birlikte etkisini en iyi şekilde ortaya çıkaran bu koleksiyon, saçlarınıza benzersiz bir bakım uyguluyor. Özel formülleriyle beğeni kazanan Anında Onarıcı Bakım koleksiyonu ürünleri, saç bakımında en önemli yardımcılarınız hâline geliyor.

Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı kalsiyum ve keratin içeren özel formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren yıpranmış, mat ve sert saçlarınızı en iyi şekilde onarıyor. Saçınızdaki birikmiş kalıntıları temizleyen onarıcı şampuan, temiz ve ferah kokusu sayesinde de saçlarınızda uzun süre kalıcı benzersiz bir koku bırakıyor. Düzenli kullanım hâlinde saçlarınızı tamamen onaran ürün, daha parlak ve daha canlı görünen saçlara sahip olmanıza da olanak tanıyor.

Anında Onarıcı Bakım Kremi, özel formülü sayesinde saçlarınızın yumuşacık olmasını sağlıyor. Kolay taranan saçlarınızla hayat daha kolay bir hâle geliyor. İlk yıkamadan itibaren saçlarınızın onarılmasına katkı sağlayan ürün, hayatı doyasıya yaşamanıza imkan veriyor. Kolay taranmış, yumuşacık, bakımlı ve sağlıklı saçlarınızla gözler daima sizin üzerinizde oluyor.

Anında Onarıcı Bakım için Yoğun Bakım Maskesi özel içeriği sayesinde saçlarınızın 1 dakika içinde onarılmasını sağlıyor. Saçlarınızı ışıl ışıl ve yumuşacık bir hâle getiren onarıcı saç maskesi, saçlarınızdaki yıpranmaları çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldırıyor. Böylece daha dayanıklı ve daha güçlü saçlar daima sizlerle oluyor.

Anında Onarıcı Bakım için Ekspres Bakım Spreyi, kalsiyum ve keratin içeren özel içeriği ile her zaman ve her yerde saçlarınızı onarmanıza imkan veriyor. İlk kullanımdan itibaren saçlarınızı onaran ürün, nemli veya kuru saçlarınıza kolayca uygulanabiliyor. Böylece temiz ve ferah kokan, bakımlı saçlara sahip olmak çok kolay bir hâle geliyor.

Anında Onarıcı Bakım 7/24 Şekillendirici Bakım Kremi saçlarınızın şeklini daha uzun süre koruyabilmesine yardımcı oluyor. Saçlarınızın yapılandırılmasına da yardımcı olan şekillendirici bakım kremi, durulama gerektirmediğinden oldukça pratik bir şekilde uygulanabiliyor.

Anında Onarıcı Saç Bakım Ürünleri, geliştirilmiş formülleri sayesinde saçlarınıza hak ettiği bakımı en iyi şekilde uyguluyor!