Skip to content
Sağlıklı Uzayan Saçlar

Sağlıklı Uzayan Saçlar

Gün boyu, tıpkı sizin gibi güçlü ve durdurulamaz saçlar!

 

Saçınızın normal bir şekilde uzaması ve parlak bir görünüme sahip olması için gerçekten sağlıklı olması gerekiyor. İyi beslenen saç, daha kolay uzuyor ve parlak, canlı, yumuşak bir görünüme sahip oluyor. Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar serisi, saçınızı içten ve dıştan doğru besliyor, kırılmadan dökülmeden canlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Kaliteli saçlara sahip olmanın sırrı, onları doğru beslemede ve saçlarınızı yüksek ısı, stres, zararlı kimyasallar gibi olumsuz etkilerden korumakta yatıyor. Ayrıca saçlarınızın kırılmadan ve cansız bir görünüme bürünmeden, canlı ve yumuşak bir şekilde uzayabilmesi için doğru bakım / temizlik ürünlerini kullanmanız gerekiyor.

Sağlıklı saç bakımı için saçınızın ihtiyacını doğru belirlemeniz gerekiyor. Saçlarınız çok kuruysa nemlenmeye; yağlıysa arınmaya ihtiyacı olduğunu anlayabiliyorsunuz. Sık sık boyama, kimyasal işlemlere ve yüksek ısılara maruz bırakma gibi sebeplerle yıpranan saçlarınızı kestirmek zorunda kaldığınızda çabucak geri uzamasını istiyorsunuz. Sağlıklı Uzayan Saçlar serisi, saçlarınıza sağlığını geri kazandırıyor. Hızlı uzayan saçlara sahip olmak, saçınızın ihtiyaç duyduğu besini ona vermekle mümkün oluyor. Güzellik vitamini olarak da anılan biotin; sağlıklı ve dinç olmayı sağlayan, hücre yenilenmesi ve gelişiminde etkin rol oynayan bir vitamin türü olarak biliniyor. Vücudunuz için birçok fayda sağlamasının yanı sıra saçlarınızı daha sağlıklı kılıyor.

Elidor'un sağlıklı saç uzatma ihtiyacınıza yönelik olarak üretmiş olduğu Sağlıklı Uzayan Saçlar serisine dahil olan Sağlıklı Uzayan Saçlar İçin Şampuan, Sağlıklı Uzayan Saçlar Bakım Kremi ve Sağlıklı Uzayan Saçlar İçin Ekspres Bakım Spreyi; içeriklerinde bulunan biotin / B7 vitamini sayesinde saçınızın ihtiyacı olan nemi geri kazandırarak saçlarınızın canlı bir şekilde uzamasını sağlıyor. Hesaplı fiyatlarıyla bütçenizi sarsmadan saçlarınıza bakım yapan Elidor Yeşil Seri, sizi saç bakımı için aşırı harcamalar yapma yükünden de kurtarıyor. Hemen her markette ve kozmetik mağazalarında rahatlıkla bulabileceğiniz ürünleriyle ve hesaplı fiyatlarıyla sağlıklı saç bakımına kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayan Elidor, Sağlıklı Uzayan Saçlar adını verdiği yeni serisiyle yıpranmış saçlarını kestirmek zorunda kalanların imdadına yetişiyor.