Skip to content
İpeksi Yumuşaklık

İpeksi Yumuşaklık

Ürünler

 

İpeksi Yumuşaklık - Ürün yelpazesi, saçlarınızın daha yumuşak, daha canlı ve daha parlak görünmesini sağlıyor. Ürünler, geliştirilmiş özel formülleri sayesinde saçlarınızın hem temiz ve ferah kokmasına hem de daha güçlü olmasına olanak tanıyor. Saçlarınızı derinlemesine temizleyen ve yumuşacık bir his yaratan şampuanların gücü, bakım kremleriyle artırılıyor. Bakım spreyleri ile daha güçlü saçlara sahip olmanıza olanak tanınıyor. Saç parfümleri ise temiz ve ferah kokunun daima sizinle kalmasına imkan veriyor. Tüm ürünleriyle ipeksi yumuşaklık koleksiyonu, yumuşacık, parlak ve güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Elidor İpeksi Yumuşaklık Şampuan, her zaman yumuşak ve parlak saçlara sahip olmanıza olanak tanıyor. Ürün, argan ve babassu yağları içeren özel formülü sayesinde saçlarınızı dipten uca besliyor. Bu sayede saçlarınız daima sağlıklı görünüyor. Aynı zamanda özel içeriği ile kuru ve mat saçlarınızı ipeksi yumuşaklıkta saçlara dönüştürüyor. İpeksi Yumuşaklık Bakım Kremi ise özel formülü sayesinde saçlarınızın daima kolay taranmasına olanak tanıyor. Aynı zamanda saçlarınızın yumuşaklığını ve canlılığını artırıyor. Böylece canlı, sağlıklı ve yumuşak saçlar daima sizlerle oluyor.

İpeksi Yumuşaklık İçin Ekspres Bakım Spreyi, durulama gerektirmeyen formülü sayesinde kolaylıkla uygulanabiliyor. İçeriğindeki argan ve babassu yağları ile saçlarınızı besleyen ürün, saçlarınızdaki nemi de artırıyor. Nemli veya kuru saçlara uygulanabilen ürün, saçlarınızı ağırlaştırmayan formülü sayesinde de beğeni kazanıyor. Böylece ihtiyacınız olan saç bakımı en iyi şekilde uygulanıyor.

Güçlü ve Parlak Saç Parfümü ve Esmer Parlaklık Saç Parfümü, sevdiğiniz temiz ve ferah kokunun daima saçlarınızda olmasını sağlıyor. Kolay taşınabilmesi sayesinde her an ve her yerde uygulanabilen parfümler, saçlarınızın daima ferah kokmasına olanak tanıyor. Şekillendirme sonrası ışıltı sağlayan saç parfümleri aynı zamanda saçlarınızın yumuşacık ve capcanlı olmasına da imkan veriyor.

Tüm ürünleriyle İpeksi Yumuşaklık ürünleri, yumuşak saçlar için benzersiz bir bakım uyguluyor!