Womans hair
Yumusak Ve
 • İŞE DURULAMAYLA BAŞLAYIN

  1

  İyi bir durulama saçlarınızın düğümlenmemesini sağlayacak ve onları kalıntılardan ya da kirli veya ağır bir görünümden kurtaracaktır.

 • SAÇLARINIZI ÇOK FAZLA TARAMAYIN

  2

  Çok fazla taramak saçlarınızın kırılmasına ve kırık uçların düğümlenmesine neden olabilir. Tarama yönünüz de çok önemlidir: Saçlarınızı uçtan köke doğru tarayın!

 • BAKIM KREMI + BONE = MÜKEMMEL IKILI

  3

  Anahtar kelime nemlendirmedir! Evde spa deneyiminizi zenginleştirmek için saçlarınıza bakım kremi uyguladıktan sonra plastik bir bone kullanın.

 • SAÇ KURUTMA MAKINESINI KONTROLLÜ KULLANIN

  4

  Ve tabii ki düzleştiriciyi de: Aşırı ısı yumuşak saçların en büyük düşmanıdır. Bu aletlerden herhangi birini kullanırken termal koruyucu kullanmayı unutmayın.

 • SAÇLARINIZI HER KOŞULDA KORUYUN

  5

  Saçlarınızı hem yumuşak hem güçlü tutabilmek için saç tellerinizi her koşulda korumanız gerekir. Ancak bu işlem, sürekli değişen hava koşullarından yüksek ısılı saç kurutma ve şekillendirme makinelerine kadar onlarca farklı faktörden dolayı pek de kolay sayılmaz. Bu yüzden saç bakım rutininize kapsamlı etkiye sahip bir saç bakım ürününü de dahil edebilirsiniz.

  Durulama gerektirmeyen Elidor 7si 1 Arada Saç Güzelleştirici Krem, çok yönlü formülü sayesinde saçlarınızı yumuşatıp güçlendirmekle sınırlı kalmaz, ek olarak saçlarınıza parlaklık, 48 saate kadar kalıcı hoş koku, şekil verme kolaylığı verir ve ısıya karşı dayanıklılık kazandırır. Ayrıca saçlarınızı 72 saate kadar elektriklenmeye karşı koruyarak gün içinde saçlarınızın kabarmasını önler.