Skip to content
Çizgili bir bluz giyen ve gülümseyen, mükemmel düz saçlara sahip bir kadın

Düz, hafif ve düğümsüz saçlar

Kabarıklıkla savaş

 


Kim demiş düz saçlar özel bakım gerektirmez diye? Diğer tüm saç tipleri için olduğu gibi, daha yumuşak, nemli, hareketli, parlak ve tabii ki kabarmayan saçlara sahip olmak için özel bir rutin uygulamalı ve özel ürünler kullanmalısınız. Peki ama bunların ne olduğunu biliyor musunuz? Her gün mükemmel düz saçlara sahip olmanız için temel ürünleri içeren bu basit ama etkili listeyi hazırladık. Keyfini çıkarın!

 • 1

  Daima şampuan ve saç kremi kullanın

  Düz saçlar için özel şampuan ve saç kremi, saçlarınızı ağırlaştırmadan kökten uca nemlendiren aktif içeriklere sahiptir.

 • 2

  Rutininize bakım kremi ekleyin

  Nemlendirme adımını atlamayın! Haftada bir kez, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu suyu ve besleyici bileşenleri saçlarınıza geri kazandırmak için bakım kremi kullanın.

 • 3

  Durulanmayan saç bakım ürünleri kullanın

  İster krem formunda ister sprey formunda olsun, durulanmayan saç bakım ürünleri saçlarınızın ısıdan, korkunç kabarıklıktan ve tabii ki düğümlenmeden ve kırılmalardan korunması için çok önemlidir.

 • 4

  Serum veya bakım yağı

  Çok hafif ve kuru bir dokuya sahip bu ürünler  fırçalamadan hemen sonra uygulama için idealdir. Kabarıklıkla savaşı kazanacaksınız!

 • 5

  Hacim için köpük

  İnce ve düz saçlar için ideal ürün. Havalı dokusuyla kökten itibaren uygulanabilir, saçlara canlılık ve doku katar.

İlginizi Çekebilecek Dİğer İpuçları