Skip to content
Esmer Parlaklık

Esmer Parlaklık

Melanin içeren özel formülü sayesinde koyu renkli saçlarda ışıltı saçan parlaklığı gözler önüne sererken aynı zamanda saçınızı besleyerek nem seviyesini de korur.

 

Elidor, esmer tenli kişiler için tasarladığı özel ürünleri ile dikkat çekmeyi başarır. Elidor şampuanların melanin içeren özel formülü, saçlarınızın hiç olmadığı kadar parlak görünmesini sağlar. Koyu renklerin daha belirgin olmasını sağlayan saç bakım ürünleri sayesinde ışıltılı saçlara kavuşabilirsiniz. Üstelik Elidor’un ekstra parlaklık için özel olarak ürettiği saç bakım ürünlerini kuru saçlar, kıvırcık saçlar, yıpranmış saçlar ve sert saçlar için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Daha sağlıklı ve parıltılı saçlar için mutlaka Elidor’u tercih edin.

Elidor’un esmer parlaklık serisi, koyu renk saçlara daha parlak bir görünüm kazandırır. Öte yandan Elidor’un bu serisi, daha güçlü saçlar için iyi bir alternatiftir. Esmer parlaklık şampuanı sayesinde 365 gün boyunca parlak ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Elidor esmer parlaklık şampuanı ile saçlarınızın nemini koruyabilir ve saç renginin matlaşmasını engelleyebilirsiniz. Üstelik Elidor esmer parlaklık şampuanın kullanımı da çok basittir. Şampuanı elinize dökmeli ve saçınıza eşit miktarda yaydıktan sonra masaj yaparak köpürtüp bolca durulamalısınız.

Daha canlı saçlar için esmer parlaklık serisindeki bakım kremlerini tercih edebilirsiniz. Ürün, melanin içeren özü sayesinde saçlarınızın daha canlı ve daha güçlü durmasını sağlar. Böylelikle saçınızın hem nemini koruyabilirsiniz hem de mat bir görünümden kurtulabilirsiniz. Bakım kremini saçınıza uygularken saçınızın uzunluğuna göre gereken miktarı eline döküp saç diplerine değdirmeden sürmeniz yeterlidir. Ürün, saçınızın boy kısmına ve uç kısımlarına eşit miktarda uygulanır ve daha sonrasında saçlar taranır.

Saçlarınızın daha güzel kokmasını istiyorsanız, esmer parlaklık serisindeki parfümü hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Böylelikle esmer parlaklık şampuanlarındaki ve bakım kremlerindeki kokunun da kalıcı olmasını sağlamış olursunuz. Üstelik esmer parlaklık parfümünü çantada da kolaylıkla taşınabilir. Güzel kokusu ile dikkat çeken esmer parlaklık parfümü, bütçe dostu fiyatı sayesinde de ilgi görür.