AL1 - Tom sayfası için uzman Tom Taw’un fotoğrafı.

Uzmanlar

Onarım ustası

Hasar Kontrolü


Kuru ve yıpranmış saç uzmanı Tom Taw’la tanışın. Londra’nın popüler Soho bölgesinde çalışan ve yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip Tom, yıpranmış saçları bir kilometre öteden tanıyor. Saç bilimine tutkuyla bağlı olan Tom, yıpranmış saçlar söz konusu olduğunda önlem almanın, tedaviden daha yararlı olduğunu düşünüyor. Dünyanın saygıdeğer kuaförleriyle çalışarak, çok şey tecrübe eden Tom hayatını, kuru ve yıpranmış saçlarla mücadele etmeye adadı. Özel ipuçları ve püf noktaları sizlerle paylaşıyor.


Güzel saçlara sahip olmak her kızın hakkı. Saçlarınızı dert etmeden hayatın tadını çıkarabilmelisiniz."

Tom

 • 1

  Saçlarınızı koruyun

  Isıyla şekillendirmeye başlamadan önce koruyucu sprey kullanın.

 • 2

  Saçlarınıza bakım Yapın

  Saçlarınıza düzenli olarak, haftada en az bir kere bakım yapın.

 • 3

  Saçlarınızı serbest bırakın

  Saçlarınızı zayıflatabilecek sıkı toplanmış saç stillerinden kaçının.

   

Saçlarınızın zihnini okuyun

Kimi zaman, kuaför salonuna gidene dek saçlarımızın yıpranmış olduğunu fark etmeyiz bile. Şanslıyız ki, saçlarınızın yıpranıp yıpranmadığını öğrenmeniz için Tom’un birkaç basit yöntemi var. Elinizde bir tutam saç alın ve parmaklarınızı saç derinizin üzerinde yukarıya doğru kaydırın. Yol boyunca birkaç küçük tümsek hissederseniz, üst deriniz gerçekten gözenekli demektir. Bu, boyalı saçlara sahip kızlarda çok yaygın bir durumdur. Alternatif olarak bir tutam saç alın ve bir kase suyun içine koyun. Saçlar suyun üzerinde yüzüyor mu?  Eğer batıyorsa, saçlarınızda hasar var demektir.

Güneşin verdiği hasardan sıkı saç stillerine, ısıtma araçlarından çevreye dek, hasara neden olabilecek pek çok şey vardır. Ama bu dert etmemiz gerektiği anlamına gelmez! Tom, saçlarımızı tekrar eski haline getirmek için birkaç ürün yelpazesi geliştirmek üzere Elidor ile iş birliği yaptı. Restauração Instantânea ürün yelpazesi, saçlarınızı katman katman, tutam tutam onarmak için özel bir besleyici yağ kompleksi içeriyor. En sonunda, gerçekten saç gibi hissettiren saçlar!

Seda Experts: Tom Taw

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İPUÇLARI

Sohbete katılın