Kıvırcık saç uzmanı Ouidad’ın fotoğrafı. Gülümsüyor ve yana bakıyor.

Uzmanlarımız

Buklelerin Kraliçesi Ouidad

 


Kıvırcık saçlıların daha fazla dikkat çektiğini söyleyen Ouidad kıvırcık saçlar ve bukleler üzerine uzman. Aslen Lübnanlı olan Ouidad, buklelerinin gücünü keşfetmeden önce, kıvırcık saçlarını hep saklamış. Buklelerini kabul ettiğinde, kendine güveni gelmiş. Ve New York’ta yalnızca kıvırcık saçlılara hizmet veren bir kuaför salonu açmış. Çok yakında 3. salonunu açacak olan uzmanımız buklelerinizle barışmanız, kıvırcık saçlarınızı kontrol altında tutabilmeiniz için pek çok teknik geliştirdi. Dünyaca tanınan moda dergilerine de danışmanlık yapan Ouidada, kıvırcık saçlar hakkındaki bilgilerini sizlerle paylaşıyor.


Dileğim, kızların bukleleriyle barışık ve kendilerine güvenerek yaşamaları.”

Ouidad

Ouidad’ın ipuçları

 • 1

  Saçlarınızı nemlendirin

  Bol bol su tüketin ve nemlendirici krem kullanın.

 • 2

  Saçlarınıza söz geçirin.

  Saçlarınızı çözmek ve buklelerinizi şekillendirmek için parmaklarınızı kullanın.

 • 3

  Isıdan uzak durun


  Yıpranma riskini ve kabarıklığı minimuma indirmek için saçlarınızı havluyla kurutun.

 

 

Kızlar, kıvırcık saçlarından çekiniyor ve saçlarını saklamaya çalışıyor. Ouidad; kıvırcık saçlara sahip olmanın özel olduğunu ve kıvırcık saçlarla gurur duyulması gerektiğini söylüyor ve kıvırcık saçı anlayarak, istenilen şeklin saçlara kolayca verilebileceğini savunuyor. Söz dinleyen kıvırcık saçlar için Ouidad'ın sırrı: "nemlendirme" Buklelerin nemlendirilmesiyle saçlar sağlıklı bir parlaklık kazanır, kabarıklık minimuma iner, ve saçlar belirginlik kazanır.

Bukleler can sıksa da, Ouidad’a göre kıvırcık saç çalışılması en kolay saç. Birkaç tokayla saçları toplamak mümkün. Ayrıca, Elidor ile ortak geliştirdiği Belirgin Bukleler Serisiyle sizi buklelerinizle barıştırıyor. Belirgin Bukleler Serisi kıvırcık saçlarınızı kontrol altında tutmanızı sağlıyor, böylece saçlarınız istediğiniz şekli alıyor, göz kamaştırıyor.

This Experts: OUIDAD

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İPUÇLARI

Sohbete katılın