Siyah gözlükleriyle doğal içerik uzmanı Jamal’ın fotoğrafı.

Uzmanlar

DOĞAL İÇERİKLİ SAÇ BAKIM GURUSU JAMAL

Tamamen Doğal Bakım


Kariyerine Beverly Hills’de başlayan Jamal Hammadi, sektöre giriş yaptığı doksanların sonundan beri göz alıcı saçlara tutkuya bağlı. Parlaklık ve inceliği buluşturan stilleri seven Jamal, baş döndüren saçlara doğal bakımla sahip olabileceğinizi söylüyor. Pek çok ünlüyle çalışan Jamal, saçlarınızla yaşadığınız sorunları çözmek için Elidor'la güçlerini birleştirdi.

Felsefem, saçları kökten uca doğal beslemek”

Jamal

Jamal’ın ipuçları

 • 1

  Saçlarınızı dinlendirin

  Saçlarınızın nefes almasına izin verin ve zaman bulduğunuzda onları doğal bırakın.

 • 2

  Saçlarınıza kremle bakım yapın


  Badem yağı gibi doğal yağlarla saçlarınızı kremleyin.

 • 3


  Saçlarınızı canlandırın


  Saç derinize giden dolaşımı artırmak için saçlarınızı her gece fırçalayın.

Botanik takviyeler


Saçlarınız cansız hissettirdiğinde veya ışıltısını kaybettiğinde kendinizi kötü hissedersiniz ama Jamal, doğal yollarla ışıltılı saçlara sahip olmanın çok kolay olduğunu söylüyor. Ev yapımı bir saç maskesiyle saçlarınızı yenileyin: İki yemek kaşığı zeytinyağını avokadoyla karıştırın. Ardından, saçlarınıza kökten uca masaj yapın ve 20 dakika beklettikten sonra yıkayın. Sonuçta, saçlar sadece bitki bazlı zengin minerallerle beslenir.

Ayrıca, yıldız parlaklığına kavuşmak için alışveriş listenizde daima olması gereken birkaç şey daha var. Zeytinyağı kabarıklığı önler, argan ve joboba yağları yoğun nemlendirici görevini görürken, hindistan cevizi yağı cilde ve saçlara ışıltı verir. Jamal, doğal içeriklere olan aşkından esinlenilerek Elidor ile işbirliği yaptı ve Doğanın Enerjisi Serisini geliştridi. Hiçbir özel çaba harcamadan göz alıcı parlak saçlara sahip olun.

Seda Experts: Jamal Hammadi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İPUÇLARI

Sohbete katılın