Skip to content
7/24 Şekillendirici Bakım Kremi

7/24 Şekillendirici Bakım Kremi

 

Söz dinlemeyen saçlarınıza şekil vermek için denemediğiniz yöntem kalmadı mı? Mükemmel düz saçlar artık hayal değil! İpeksi, parlak, düz ve özgürce hareket eden saçlar için saç düzleştirme teknolojisi içeren özel formüllüyle Mükemmel Düz 7/24 Şekillendirici Bakım Kremi hayallerinizi gerçekleştirmek için geliştirildi. Düz saçlar cansız ve mat görünmek zorunda değil, Elidor'un düz saçlara özel formülü her bir saç teline hayat vermeyi hedefliyor.

Doğadan ilhamla, özel yağlar ve doğal karışımlarla geliştirilen Elidor saç bakım formülleri ile her zaman daha sağlıklı, yumuşak ve ipeksi saçlara sahip olmak mümkün. Isı içeren saç şekillendirme yöntemleri, denediğiniz onlarca farklı saç modeli ve saçlarınızın düşmanı kötü içerikli ürünler sonucunda yıpranan saç tellerini eski sağlıklı günlerine kavuşturmak için saç tipinize en uygun Elidor saç bakım serisini keşfedebilirsiniz. Saç şekillendirme rutininize ekleyeceğiniz 7/24 Mükemmel Düz Bakım Kremi'ni saçınızın uzunluğuna göre yeterli gördüğünüz miktarda, saç diplerinden uzak tutarak uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz şekli verdiğiniz saçlarınıza ihtiyacınıza özel geliştirilmiş düz saçlar için sprey ürününü uygulayarak stilinizin kalıcılığını destekleyebilirsiniz. Durulama gerektirmeyen formülü sayesinde ıslak ya da kuru saçınıza uygulayabileceğiniz Mükemmel Düz Saç Kremi, rahat taranan ve kabarmayan saçlar vadediyor.

İlk adımda Elidor düz saçlar için şampuan ile saçlarınızı gündelik yaşamdaki hava kirliliği ve zorlu doğa koşullarının sebep olduğu kirden derinlemesine arındırarak nefes almasını sağlıyor. Saçlarınıza özenle bakım yaparak tüm gün boyu capcanlı ve ipeksi saçlara sahip olmanıza yardımcı olan düzleştirici saç kremi, her saç deline teker teker ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor. Gündüzden geceye şeklini koruyan ve kabarmayan saçlar, mükemmel düz bir görüntü için saç bakım rutininize ekleyeceğiniz Elidor Mükemmel Düz serisi hareket dolu saçlar hedefliyor.