Skip to content
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler

Saç Dökülmesine Karşı Ürünler

Koparak dökülmelerin azaldığı, güçlü görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

 

New York'lu dermatolog Dr. Francesca Fusco ve Elidor tarafından geliştirilen Saç Dökülmesine Karşı Ürünler, özel formülü ile saçta gözlenen koparak dökülmeleri engeller. İçerisinde bulunan Soya Vitamin Kompleksi, saçların canlanarak daha güçlü görünmesine yardımcı olur. Saç kökünü besleyen yapısıyla saç dökülmelerini 10 kata kadar azaltır. Yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saçlara hacim ve parlaklık katar.

Elidor Saç Dökülmesine Karşı özel serisi, saçın güç için ihtiyaç duyduğu gereksinimleri sağlayan farklı ürünlerden oluşur. Banyo esnasında ıslak saça uygulanan Elidor Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, saça eşit miktarlarda dağıtılmalıdır. Saç köklerine masaj yapılarak köpürtülen şampuan, saçların güç kazanmasına yardımcı olur. Şampuanın durulanmasından sonra saça uygulanan Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Kremi, saçı derinlemesine besleyerek güçlendirir. Armino Vitamin Kompleksi bulunan özel formülüyle saçın kolay bir şekilde taranmasına yardım eder. Saçtaki zayıf noktaların güç kazanmasını sağlayarak kolay kırılan bölgeleri tamirini gerçekleştirir. Elidor Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile birlikte kullanıldığında sadece birkaç haftada saç dökülmesinde azalma gözlenir.

Daha dayanıklı saç kökleri için geliştirilen Elidor Saç Dökülmesine Karşı Serum, saçlara daha özgür bir şekilde model verilmesine imkan tanır. Dr. Fusco tarafından Elidor'a özel olarak geliştirilen Root Lock teknolojisi ile bakım kompleksi, temiz ve kuru saça uygulanabilir. Multidoz serum, saç köklerine hızlı bir biçimde etki ederek saç köklerinin çok daha güçlü olmasını sağlar. Elidor'un Saç Dökülmesine Karşı özel olarak geliştirdiği bir diğer ürün olan Elidor Saç Dökülmesine Karşı Maske ise saçı; boya, maşa ya da fön gibi işlemlerin yıpratıcı etkilerine karşı korur. Besleyici yapısıyla saç telinde kırılan zayıf bölgeleri sararak bu noktaların güçlenmesini sağlar.