Skip to content
Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım Ürünleri

Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım Ürünleri

Özel teknolojisiyle boyalı saçlarınızın canlılığını ve parlaklığını korumasını sağlar.
( : )

 

Her ihtiyaca cevap veren kişisel bakım ürünleri üreten Elidor; boyalı ve yıpranmış saçlar için maske ve boyalı saçlar için şampuan çeşitleriyle pek çok farklı ihtiyaca hitap ediyor. Her tip saç teline uygun ve kullanıcılarının beklentileri doğrultusunda geliştirdiği saç bakım ürünlerine her an yenilerini ekleyen Elidor, geliştirdiği saç bakım ürünleriyle beklentileri karşılıyor. Boyalı saçların rengini korumaya yardımcı olan ve ekstra bakım yapan ürünleriyle kadınların ihtiyaçlarına cevap veren Elidor, ürün çeşitliliğiyle dolgun ve bakımlı saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Elidor’un Renk Koruyucu ve Bakım serisi, özel Color Shield teknolojisi içeren formülüyle saçınızı temizliyor ve derinlemesine besleyerek en ideal bakımı yapıyor. Zenginleştirilmiş özel içeriğiyle canlılığını ve parlaklığını yitiren saçları, ilk kullanımdan itibaren eski doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı olan ürün, boyalı saçlar için şampuan ve boyalı saçlar için maske çeşitleriyle de tüm ihtiyacınızı karşılıyor.

Elidor Renk Koruyucu ve Bakım serisi, saç renginin çabucak akıp gitmesine izin vermiyor ve ekstra bakım yaparak daha kolay şekil almasını sağlıyor. Kalsiyum ve keratin içere özel formülüyle saçların hayat dolu ve daha parlak görünmesine destek oluyor. Saç yüzeyinde ki yıpranma belirtilerini en aza indirmeye yardımcı olan Elidor Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım şampuanı ile daha ışıltılı ve daha canlı saçlara sahip olabilir, etrafınızda fark yaratabilirsiniz.

Elidor Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım Kremi, eşsiz formülüyle kuru, mat ve cansızlaşan saç tellerinizi derinlemesine nüfuz ederek besliyor. Saçlarınızı gözle görülür bir şekilde güçlenmesini sağlayan Elidor Renk Koruyucu ve Bakım maskesi, boyalı saçlarınızın daha kolay taranmasına yardımcı oluyor. İlk kullanımdan itibaren yıpranan boyalı saçlarınızın onarılmasını sağlayan ürün, saç uçlarını besleyerek kolay kırılmalarını önlüyor. Dışardan gelen etkilere karşı boyalı saçları koruyan Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Bakım Kremi ürünlerini tercih ederek daha yumuşak ve daha parlak saçlara sahip olabilirsiniz.