Skip to content
Kuru Şampuanlar

Kuru Şampuanlar

Su kullanmadan saçlarınızı 1 dakika içinde canlandırın ve hacim verin. Saçlarınız ilk yıkadığınız günkü gibi canlı, hareketli ve güzel görünsün!

 

Günün koşuşturması ve temposu içerisinden saç diplerinizde yağlanmalar oluşabilir. Havadaki tozlardan dolayı da saçlarınızda canlılığını kaybetme ve ağırlaşma gözlenir. Elidor kuru şampuan, oldukça pratik kullanımıyla saçınıza taze ve temiz bir görünüm kazandırır. İhtiyaçlara ve saç tiplerine bağlı olarak kuru şampuan çeşitleri farklılık gösterir. Siz de Elidor Kuru Şampuan seçenekleri arasında saçlarınıza en uygun kuru şampuanı bulun.

Elidor kuru şampuan, saçlarda gün içerisinde strese bağlı olarak da gelişebilen yağı emer. Özellikle de günü yoğun bir tempoda geçirenler için yıkayana kadar saçların ferah gözükmesini sağlar. Elidor Kuru Şampuan, saçlarınıza ilk yıkandığı andaki canlı görünümünü kazandırarak hacim verir. Sprey forma sahip olan kuru şampuan kullanımı oldukça kolaydır. Kullanmadan önce her defasında iyice çalkalamanız gerekir. Parça parça ayıracağınız saçlarınıza kuru şampuanı yaklaşık olarak 20-30 cm mesafeden saç köklerinize sıkarak doğrudan uygulayın. Saç köklerinize masaj yaparak eşit bir şekilde yedirdikten sonra saçınızı tarayarak dilediğiniz şekli verin ve temiz görünümlü saçların keyfini çıkarın.

Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Yağlı Saçlar, özel olarak formüle edilen yapısıyla çabuk yağlanan saçlarda saç içerisinde biriken yağı dengeler. Ferahlama hissi yaşatan kuru şampuan, saçlarınızın yağlı görünümünü yok ederek o günü rahat bir şekilde geçirmenizde yardımcı olur. Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Normal Saçlar, saçlarınızın anında güzel bir görünüm kazanmasına ve temiz kokmasını sağlar. Yıkandıktan sonra güç içerisinde sönen saçlarınızın yerine sizleri hareketli saçlarınıza kavuşturur. Serinin bir diğer ürünü olan Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan Boyalı Saçlar, saçlarınızın hep istediğiniz yapıda kalmasında yardımcı olur. Özellikle yeni boyadığınız saçlarınızı sık sık yıkama işlemiyle boyanız akmaz. Elidor kuru şampuan kullanımı sayesinde yıkama sürelerinizin arasını açarak, saçınızın ilk günkü rengini kaybetmesini engelleyebilirsiniz. Farklı yapıdaki Elidor kuru şampuan çeşitleri arasından, siz de saçınız için en doğru olanı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.