Skip to content
Kepek Önleyici Bakım Ürünleri

Kepek Önleyici Bakım Ürünleri

Yenilenmiş, sağlıklı görünen, kepeksiz saçlara kavuşmanın zamanı geldi.

Ürünler

Elidor kepeğe karşı etkili şampuan ile pırıl pırıl parlayan sağlıklı saçlara kavuşmak hayal değil! Saçlarınızın güzelliğine gölge düşüren kepek sorunuyla mücadele ediyorsanız, Elidor'un kepek için etkili şampuanını deneyerek mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Elidor kepeğe karşı etkili şampuan, saçı kurutmayan özel formülü sayesinde kepekle mücadele ederken saçlarınızı yıpratmıyor. Düzenli kullanımda kepeği ortadan kaldıran özel formüle ilave edilen ferahlatıcı koku ile her duşta yenilendiğinizi hissedeceksiniz!

Elidor ile kepeği kafanıza takmayın! Saçlarda çeşitli sebeplerle oluşan kepeği yok etmek için ürün formülüne ilave edilen Zinc Pyrithione, saç derisine bakım yaparak besliyor. Kısa sürede gözle görülür şekilde kepeklerinizden kurtulmak istiyorsanız, Elidor kepeğe karşı etkili şampuanı denemenin tam zamanı! Hem kepeksiz hem de ipeksi yumuşaklığa sahip saçlarla göz doldurmaya hazır olun.

Saçlarınıza en uygun şampuan çeşitleri arasında yerini alan Elidor kepek için etkili şampuan, sıradan şampuanlar gibi uygulansa da hızlı etkisi ile bir adım öne çıkarak parlayan saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Elidor'un yenilenmiş formülü ile sağlıklı, yumuşak ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Elidor kepek için şampuandan bir miktar elinize dökün, ıslak saçlarınıza eşit miktarda uygulayın, masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Tek yapmanız gereken bu! Kepeksiz saçlardan gelen güvenle tüm bakışları kendinize çevirebilirsiniz.

Bir türlü uzamayan cansız saçlara elveda! Düzenli kullanımda kepeği gözle görülür şekilde azaltan Elidor kepek için şampuan, kepekten kurtulmanıza yardımcı olurken; saçlarınızın sağlıkla uzamasına destek oluyor. Saç derisinin nefes almasına yardımcı olan ürün, saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Kepekleri kamufle etmek için sürekli saçlarını toplayanlardansanız, Elidor kepek önleyici bakım ile saçlarınızı hak ettiği özgürlüğe kavuşturabilirsiniz. Şimdi Elidor ferahlığını test etmenin tam zamanı!