Skip to content
Gün Boyu Hacimli Saçlar-Elidor by Elvin Levinler: Nar Çekirdeği Yağı ve C Vitamini

Gün Boyu Hacimli Saçlar-Elidor by Elvin Levinler: Nar Çekirdeği Yağı ve C Vitamini

 

Gündelik yaşamın getirdiği stres ve negatif enerjiden kurtulmak, Elidor'un Detox Ferahlığı serisi ile çok kolay! Saçlarınızın bir molaya ihtiyaç duyduğunu hissediyor, özellikle yaz aylarında ferahlık yaşamak istiyor ve saçlarınıza canlılık, hacim ve parlaklık kazandırmayı arzuluyorsanız Detox Ferahlığı Limon ve Yeşil Çay, tam aradığınız saç bakım serisi olarak öne çıkıyor. Detox Ferahlığı Limon ve Yeşil Çay Şampuanı ve Bakım Kremi ürünleri ile saçlarınız dipten uca canlı hale geliyor. Limon ve yeşil çay içeren özel formülü ile sağlıklı görünen, dolgun ve hacimli saçlar için ihtiyaç duyulan tüm bileşenleri karşılayan Elidor, saç bakım kremiyle de ipeksi bir yumuşaklık sunuyor. Ürünlerden alınacak verimi artırabilmek için aynı seriye ait şampuan ve saç kreminin birlikte kullanılması tavsiye ediliyor.

Silikon içermeyen ve pH dengeli özel formülde bulunan yeşil çay, antioksidan etki gösterirken saçlara hacim kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda onları besliyor ve onarıyor. Yeniden canlanan saçlar limon ferahlığı ile adeta bir detox etkisi yaratıyor. Saçların hacim kazanmasının ipuçları bu ikilide yatıyor ve ağırlaşan saçlara bir son veriliyor. Saçların ihtiyaç duyduğu nem dengesi ile birlikte hafiflik, parlaklık, hacim ve ferahlık, Detox Ferahlığı Limon ve Yeşil Çay ile karşılanıyor.

Ürünlerin kullanımı da bir hayli basit. Şampuandan saç tip ve uzunluğunuza bağlı olarak yeterli gördüğünüz bir miktarı saçlarınıza eşit şekilde uygulayın. Sonrasında ise iyice durulayın. Şampuanın ardından Detox Ferahlığı Limon ve Yeşil Çay Bakım Kremi'ni de saç diplerine değdirmeden, saç boylarına eşit miktarda sürün. Saç uçlarınıza ise bol miktarda krem uygulayın. Kısa bir süre bekledikten sonra saçlarınızı durulayın ve doğadan gelen Elidor detox ferahlığını her bir saç telinizde hissedin. Düzenli kullanım sonrasında saçlarınızda göreceğiniz canlılık ve hacim, tüm gözleri üzerinize çekecek!