Skip to content
Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya Ürünleri

Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya Ürünleri

Saçların günden güne daha zayıf ve cansız mı görünüyor? Güçsüzlüşen saçlarına hayat gelsin! Bal ve Papatya içeren özel formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçı derinlemesine besleyerek saçlarını 5 kata kadar güçlendirir* ve canlandırır. *Kremsiz şampuanla karşılaştırıldığında.

 

Bakımlı ve güzel saçlar için farklı saç bakım ürünleri ile tanınan Elidor’un özel geliştirdiği Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya serisi, güçsüz saçlar için özel üretildi. Canlılığını kaybedip zayıflayan saçlar için geliştirilen seri, saçlarınızın doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar. Bal ve papatya içeren doğal formülü ile günden güne zayıflayan saçlarda saç kökünü güçlendirme için ideal çözümler sunan seri; şampuan, saç kremi ve bakım spreyi üçlüsünden oluşur.

İlk yıkamadan itibaren saçlarınızı rahatlatan ve dinlendiren şampuan, cansız görünümü ortadan kaldırır. Saçlarınızı derinlemesine besleyerek kremsiz şampuanlara oranla beş kata kadar güçlendirir ve saçlarınıza doğal parlaklığını kazandırır. İçeriğindeki bal özü ile saçları besleyerek saçların onarılmasına yardımcı olur. Bal içerisinde yer alan E vitamini ile saçların kendini yenilemesini hızlandırır. Böylece saçlarınızın daha çabuk ve sağlıklı uzamalarını sağlar. İçeriğindeki papatya özü ile saçlara parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Papatyanın saç rengini açan yapısı ile saç rengini canlandırır ve kısa sürede saçın doğal parlaklığını yakalamasına yardımcı olur.

Şampuanla birlikte kullanıldığında daha iyi sonuçlar elde etmeyi sağlayan bakım kremi, saçlarınıza olağanüstü bir yumuşaklık kazandırır. Şampuanın etkisini artırarak saçlarınızın gerçek güzelliğine kavuşmasını sağlar ve içeriğindeki papatya özü ile sönük saçları canlandırır. Saç güçlendirme için şampuan sonrası saç diplerine değdirmeden kullanılan Elidor Canlı ve Dirençli Saçlar Bal ve Papatya Özlü Saç Kremi, aynı zamanda saçlarınızı yumuşatarak bakım sonrası saçlarınızın kolay taramasına imkan verir.

Güçlü ve parlak saçlar için Canlı ve Dirençli Saçlar Bal Papatya Ekspres Bakım Spreyi, saç bakımınızı son adımda tamamlar. Doğal içeriği ile saçınızda hoş bir etki bırakır. Şampuan ve saç kremi ile birlikte arzuladığınız güzelliği kısa sürede sizlere sunar.