Skip to content
Belirgin Bukleler

Belirgin Bukleler

Hacimli bukleleli saçlar kadar güven veren bir şey yok.

Belirgin Bukleler ürünleri, saçları dalgalı olan ve buklelerinin sağlıklı ve havalı görünmesini isteyen herkesin favori saç ürünü olmaya aday! Dalgalı saçlarda saç şeklini uzun süre korumak zor olabiliyor. Bukleler de bir süre sonra hacmini yitirerek bakımsız ve sağlıksız görünüyor. Belirgin Bukleler saç şekillendirici ürünleri bu sorunu ortadan kaldırıyor. Saç şeklinin 7/24 korunmasını ve etkileyici görünmesini sağlayan ürünler, buklelerin hacmini korumasına yardımcı oluyor. 24 saat buklelerin canlı ve belirgin olmasını sağlayan ürünler, hayatı kolaylaştırıyor.

Belirgin Bukleler saç bakım ürünleri ile saça uzun saatler şekil verme yükü de ortadan kalkıyor. Kullanımı oldukça kolay olan ürünler gün içerisinde, işte ya da sokakta her zaman bakımlı görünmeyi sağlarken, bakım için ayrılan zamanın kısalmasına da olanak tanıyor. Belirgin Bukleler saç bakım ürünlerinin kalsiyum ve keratin içeren özel formülü saça nem vererek yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı oluyor. Her saç teline tek tek bakım yapan ürün çeşitleri, saçların ipeksi ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Bakım kreminin uzun süreli kullanımı ise kuru ve aşınmış saçların çok daha sağlıklı olmasına katkıda bulunuyor.

Belirgin Bukleler 7/24 Şekillendirici Bakım Kremi'ni saç tipine uygun şampuan ve bakım ürünleriyle birlikte kullanmak ürünün etkilerini artırıyor. Ürünlerden en iyi sonucu almak için kremi saça doğru şekilde uygulamak gerekiyor. Bunun için öncelikle saç uzunluğuna göre kullanılacak miktar belirleniyor. Avuç içine sıkılan ürün ele iyice yayıldıktan sonra saç dipleri hariç saçın her yerine eşit miktarda sürülüyor. En iyi sonuç için ürünün nemli saça uygulanması tavsiye ediliyor. Belirgin Bukleler şekillendirici bakım kremi saça iyice yedirildikten sonra sıra saçın taranmasına geliyor. Taranan ve şekillendirilen saç 24 saat boyunca canlılığını ve şeklini koruyor. Buklelerinin hareketli, hacimli ve ışıl ışıl görünmesini isteyenler saç şekillendirme öncesinde Belirgin Bukleler saç şekillendirici ürünlerini tercih ediyor.