Collagen Blends Sülfatsız Süper Saç Bakım Kremi Always Young Onarıcı ve Yıpranma Karşıtı

	    
Koruyucu özelliğiyle bilinen Niasinamid ve güçlendirme özelliğiyle bilinen cilt bakım mucizesi Kolajen içerir. Sülfatsızdır. Onarıcı ve Yıpranma Karşıtı Süper Saç Bakım Kremi. 
170 ml

Yeni Elidor Collagen Blends’i Keşfet! Elidor Collagen Blends Always Young Sülfatsız Süper Saç Bakım Kremi 170 ML ile saçların artık çok daha güçlü! Koruyucu özelliğiyle bilinen Niasinamid ve güçlendirme özelliğiyle bilinen cilt bakım mucizesi Kolajen, saçının derinliklerine kadar etki ederek besleyici içeriği ile saçlarını onaracak olan bu zengin formülde senin için bir araya geldi. Süper saç bakım kremi içeriğinde bulunan Niasinamid, enerji metabolizmasında ve hücre sağlığında önemli bir rol onayan B3 vitamini( Niasin) formudur. Niasinamid, koruyucu özelliğiyle saçlarınızı dış etkenlere karşı korumasıyla bilinir. Kolajen ise dokulara yapı kazandırarak güçlendirme özelliğiyle bilinen bir proteindir. Bu protein saçlarınızı besleyerek güçlenmesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlar. Kolajen ve Niasinamid ile zenginleştirilmiş formülüyle Elidor Collagen Blends Always Young Onarıcı ve Yıpranma Karşıtı* Sülfatsız Süper Saç Bakım Kremi, saçlarınızın her telini ayrı ayrı nemlendirerek yumuşak olmasını sağlar. Sülfatsız yapısıyla saçlarınıza narin bir şekilde nüfuz ederek nazik bakım sağlar. Harika köpük performansıyla saçlarınızı onarır ve yıpranmalara karşı korur. Birçok çevresel faktör sebebiyle zayıflayıp yıpranan saç telleriniz artık çok daha güçlü ve sağlıklı! Elidor Collagen Blends Always Young Sülfatsız Süper Saç Bakım Kremi’nin güçlü formülü ile günlük koşturmalar sırasında yıpranan saçların onarılsın, yıpranmalara karşı güç kazansın ve canlı görünümüyle seni yansıtsın!* Kendi Yolumuzda Biz Hazırız, Saçlarımız da! *şampuan ve saç bakım kremi birlikte kullanıldığında. 

Daha iyi sonuç almak için; Elidor Collagen Blends Always Young Şampuan ve Saç Bakım Maskesi ile birlikte kullanmaya ne dersin?

: Eline dök, saçına eşit miktarda uygula, masaj yaparak köpürt ve iyice durula. Gözle temas halinde bol su ile durula.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Parfum, Dipropylene Glycol, Glycerin, Amodimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Disodium EDTA, PEI-45/TMP/Xylene Diisocyanate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, PEG-7 Propylheptyl Ether, Lactic Acid, Lysine HCl, Caprylyl Glycol, Bentonite, Sodium Polystyrene Sulfonate, Polyquaternium-4, Cellulose Gum Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Hydro