Collagen Blends Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi

	    
İçerdiği Kolajen ile saçın kaybettiği gücü geri kazandırır. Hyluronik Asit içeren formülüyle saça ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Yepyeni formülüyle saçının nemlendikçe canlanmasına yardımcı olur. 
350 ml

Yeni Elidor Collagen Blends’i Keşfet! Kuruyarak yorgun düşen saçların için aradığın destek Elidor Collagen Blends Moisture Boom Sülfatsız & Silikonsuz Şampuan’da seni bekliyor. Elidor Collagen Blends Moisture Boom Sülfatsız, Silikonsuz, Collagen ve Hyaluronic Acid ile zenginleştirilmiş Onarıcı ve Yoğun Nem Terapisi Şampuan’ın zenginleştirilmiş formülünde saçının ihtiyaç duyduğu nem ve güç bir arada. İçerdiği Hyaluronik Asit molekülleri nemi çeker ve uzun süre saç derisinde kalmasına yardımcı olur. Nemlenen saç derisi saçlarının kuruluğunu onarırken güçlenmesini sağlar. Mat ve kuru görünümüne veda ettiren Hyaluronik Asit içeren formül saçını özlediğin parlaklığa kavuşturur. Işıl ışıl parlayan saç telleriyle her an kendi yolunda hayata karışmaya hazırsın. Bilinen en kuvvetli bakım mucizelerinden olan Kolajeni de içeriğinde barındıran Elidor Collagen Blends Moisture Boom Sülfatsız Şampuan, saçının ihtiyaç duyduğu yüksek doz nem takviyesini derinlemesine sağlar. Kolajen günlük hayatta hasar görmüş saçlarına güçle buluştururken saç tellerini canlandırarak hayatının akışına ayak uydurur. Elidor Collagen Blends Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi* Süper Saç Bakım Kremi ve Saç Bakım Maskesi ile birlikte kullandığında yorgun düşen saçlarını yenilen formül, saçının doğal hareketliliğini ortaya çıkartır. Sen de kuru ve güçsüz saçlarla artık vedalaşma vakti diyorsan Yeni Elidor Collagen Blends Serisini keşfet. Elidor Collagen Blends Moisture Boom Sülfatsız Şampuan ile nem kazandıkça canlanan ve 24 saat parlayan* saçlar mümkün! Harika köpük perfomansı ile saçlarındaki bakımı hisset. Kendi yolumuzda biz hazırız, saçlarımız da! 

Daha iyi sonuç almak için; Elidor Collagen Blends Moisture Boom Süper Saç Bakım Kremi ve Saç Bakım Maskesi ile birlikte kullanmaya ne dersin?

Eline dök, saçına eşit miktarda uygula, masaj yaparak köpürt ve iyice durula. Gözle temas halinde bol su ile durula.

Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Polyquaternium-10, Sodium Sulfate, Hexadecene, Tetradecene, PPG-9, Laureth-4, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Glycerin, Citric Acid, Lactic Acid, Isopropyl Alcohol, Sodium Acetate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Limonene, Linalool.