Düz saç uzman Yuko'nun fotoğrafı. Kaküllü düz saçları ile gülümsüyor.

Uzmanlar

Düz Saç Uzmanı Yuko


Her gün, zahmetsiz dümdüz saçlar

Yuko, her sabah okula hazırlanırken kıvrılmış saçlarıyla mücadele edermiş. Hep ipeksi ve pürüzsüz saçlara sahip olmayı hayal edermiş. Geliştirdiği düz saç bakım tekniğiyle, bugün dünya çapında milyonlarca kız hayal ettiği dümdüz saçlara kavuştu ve kavuşuyor. Havalı ve abartı saç stillerini unutun. Yuko için en önemli şey, günlük stilin kolay ve zahmetsizce elde edilmesi. Yuko, hep hayal ettiğiniz düz saçlara sahip olmanız için ipuçlarını paylaşıyor.

Felsefem, sadeliği mükemmellikle buluşturmak”

Yuko

Yuko’nun ipuçları

 • 1

  Saçlarınızı soğuk suyla yıkayın

  Saçlarınızı soğuk suyla yıkayın ve parlaklığı korumak için havluyla kurulayın.

 • 2

  Saçlarınıza ışıltınızı katın

  Saçlarınızın sönük görünmemesi için bakım ürünlerini sadece saç uçlarınıza uygulayın.

 • 3

  Saçlarınızla mutluysanız hayat sizden yana

  Düz saçlarınızdan sıkılırsanız, tatlı bir saç bandı veya yeni bir toplama yöntemiyle kendinize kolayca yeni bir stil yaratabilirsiniz.

Düz ve Hafif Saçlar

Kimse tüm sabahını kabarık ve ağır saçlarla uğraşarak geçirmek istemez. Yuko, olağanüstü görünen düz ve hareketli saçlara sahip olabileceğimize inanıyor. İpucu mu? İşe duşla başlayın. Nem oranını artırmak için düz saçlara uygun bir şampuan ve krem kullanın. Duştan çıktıktan sonra saçlarınızı sertçe ovalamayın, bir havluyla yavaş yavaş dokunarak kurutun.

Yuko ayrıca termal ürünler ve kürleri bolca kullanmanın her zaman akıllıca bir davranış olmadığını söylüyor. Saçlarınızın gösterişini ve parlaklığını korumak için saçlarınızı düşük sıcaklıkta uçtan dibe doğru kurulamaya çalışın ve saçlarınızı düzleştirmek için saç düzleştirici kullanmayın. Zaman içinde düzleştiriciler sadece saçlarınızdaki nemi alırlar.  Ayrıca, gün içerisinde saçlarınızı kolayca düzleştirmek için yanınızda stil verme kremi taşıyın. Yuko, saçlarınızı düz ve hayat dolu tutmak için inanılmaz bir ürün yelpazesi geliştirmek üzere Elidor ile iş birliği yapıyor. Mükemmel Düz Saçlar ürün yelpazesiyle, saçlarınız ağır görünmeden düz ve alımlı kalır. Yani saçlarınız gece boyunca dans edebilir!

Saç uzmanı Yuko, gülümseyen bir modelin uzun, zarif siyah saçlarıyla ilgileniyor.

Seda Experts: Yuko Yamashita

limitless

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İPUÇLARI

Sohbete katılın